Systémy vestavěných skříní Komandor

Vestavěná skříň je v mnoha ohledech podobná skříni sériové výroby, ale v mnoha aspektech se také liší. Rozdíl je především v efektivitě využití prostoru, který jste určili pro její umístění. Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně přímo na míru a není problém vyřešit zvláštní úhly, výklenky a výšku stropu. Vestavěnou skříň také můžete oproti té běžné opticky skrýt v místnosti a vytvořit tak jakousi falešnou stěnu.

Nechte si inspirovat realizovanými systémy skříní

Aby se vám lépe vybíralo, nechte se inspirovat vestavěnými skříněmi v realizacích. Mimo skutečných grafických návrhů vestavěných skříní v ní najdete i přehlednou kalkulaci, na základě které si můžete udělat dobrý přehled o cenách jednotlivých komponent.

Nenašli jste nic, co by jen vzdáleně připomínalo vaše představy? Kontaktujte nás, a my vám rádi poskytneme odbornou radu a zpracujeme vám nezávazný grafický návrh spolu s cenovou kalkulaci.

Vestavěné skříně - to pravé do atypického prostoru

Nesehnali jste žádnou sériově vyráběnou skříň, která by přesně vyhovovala vašim prostorovým představám? Objednejte si skříň vestavěnou. Sice si na její zpracování nějaký čas počkáte, ale za to bude naprosto vyhovující.

Ve kterých místnostech najdou vestavěné skříně největší uplatnění? Dalo by se říci, že v kterékoliv. Primárně jsou však zamýšleny zejména do malých prostor, jako jsou haly, chodby, ložnice a tak podobně. Aby se takto malé prostory alespoň trochu opticky zvětšily, je také doporučováno umístění zrcadel.

Přiznat či opticky skrýt skříň v místnosti?

U běžné skříně tuto volbu vůbec nemáte. V tomto tkví výhoda vestavěných skříní. Nemáte-li zájem na tom, aby byla skříň na první pohled patrná, nehte si ji vyrobit až do stropu a dvířka použijte celá, nikoliv dělená. Vznikne tak jakási nepravá stěna. To je využívané především v úzkých chodbách, kde by více členění prostor ještě o trochu opticky zmenšilo. Přiznané skříně jsou naopak esteticky vkusné a hodí se do reprezentativních místností.

Aby vestavěná skříň odpovídala co nejvíce vašim požadavkům, mohou s vámi její výběr a rozložení konzultovat designéři, se kterými také spolupracujeme. Na celkovém výsledku se tedy nepodílí pouze profesionální truhláři, ale právě i lidé, kteří mají co říci po stránce estetické a praktické. Nebojte se tedy zeptat na radu.

Kontaktujte nás

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.