Co dále vyrábíme a další produkty Komandor

Nezaměřujeme se pouze na výrobu vestavěných skříní, ale na výběr máte z celé řady produktů a nábytku do všech místností Vašeho bytu či domu. Zaměřujeme se na realizaci řešení všeho druhu nábytku na míru. Vše je vyráběno přesně dle přání klienta a v nejvyšší možné kvalitě.

Dělící a posuvné interiérové dveře

Posuvné dveře skvěle a efektivně rozdělí prostor

Dělící interiérové dveře jsou velmi praktickou součásti rozlehlých místností, které nějakým způsobem potřebujete rozdělit a neprovádět přitom stavební úpravy. Hodí se například pro oddělení obývacích a pracovních prostor. Hlavní výhodou posuvných dveří je úspora prostoru. Zároveň jsou posuvné dveře skvělým designovým i zároveň funkčním prvkem každé místnosti.

Knihovny na míru

Knihovna kromě místa pro přehledné ukládání knih vytváří i jakýsi doplněk místnosti. Pokud chcete, aby oba úkoly plnila co nejlépe, nechte si od nás knihovnu navrhnout a následně i zpracovat přesně na míru.

Šatní systémy

Chcete mít usnadněno ukládání a třídění oblečení? Právě pro tento účel lze objednat šatní systém přímo na míru. které přehledně uskladní Vaše oblečení a obuv.

Solitéry

Solitér uchová přehledně Vaše věci

Nábytek jako šuplíky a komody je vhodný jako doplňující úložné prostory v jakýchkoliv místnostech. Jejich výhoda je bezesporu ve snadném přesunutí na jiné místo přesně dle potřeb. Výhodou těchto systémů je přehledné uskladnění věcí, které tvoří designový prvek Vašeho bytu. Solitér se například skvěle hodí do obývacích pokojů pod televizory. Zajímavé řešení je také například použití solitéru jako nočního stolku.

Předsíně a haly

V předsíních či halách se často potýkáme s nedostatkem prostoru. Nábytek na míru do těhto prostor skvěle plní funkci a zároveň uskladní Vaše oblečení a obuv.

Dětské pokoje

Při zařizování dětského pokoje byste se měli soustředit především na praktické a nadčasové provedení, které vašemu potomkovi bude vyhovovat i v pozdějších letech. Zároveň se zaměřujeme na správné rozčlenění prostoru a správné využití nábytku pro Vaše děti.

Obývací pokoje

Obývací pokoj je ve většině domů reprezentativní místnost. Měl by proto být zařízen velmi vkusně, moderně a s citem pro detail, který případné návštěvy ocení. Mimo to ale nesmíte zapomínat ani na praktičnost.

Pracovny

K efektivní práci je nutné mít také dobře vymyšlené pracoviště. V něm tedy nesmí chybět dobře řešený stůl a ani skříň na dokumenty, které tak budete mít stále po ruce. Vaši domácí kancelář skvěle propojíte s ostatními místnostmi posuvnými dveřmi.

Ložnice

Do ložnice patří zejména kvalitní postel a prostorné skříně na běžně používané oblečení. Aby byl prostor co nejlépe využit, můžeme vám navrhnout a zpracovat řešení přímo na míru.

Podkroví

Prázdné podkroví lze výborně využít pro uskladnění sezónního oblečení a věcí, které využíváte pouze jednou za čas. Abyste neměli ovšem vše na jedné hromadě, nechte si vyrobit skříň na míru se speciálními dveřmi určenými přesně do těchto prostor. Budete-li se cítit v ložnici příjemně, bude se Vám v ložnici i lépe odpočívat.

Šatny

Malou místnost je možné umístěním vhodného nábytku lehce přeměnit na šikovnou šatnu. Aby plně vyhovovala vašim potřebám, je dobré nechat si ji vytvořit na míru.

Výplně

U všech dvířek je možné si zvolit z mnoha výplní. Kromě plaveného nebo akrylátového skla se do některých místností může hodit ratan nebo provázkový výplet. Záleží pouze na vašem vkusu.

Korpusy

Korpusy skříní se standardně vyrábějí ze dvou hlavních materiálů. Jsou jimi dřevěná dýha, anebo lamino. Každý z těchto materiálů má své výhody. Dýha je například odolnější ale lamino lze pořídit za mnohem nižší cenu.

Rámy

Rámy dveří je možné nechat vyrobit z lehkého a tvárného hliníku. Pokud preferujete odolné provedení, objednejte si rámy z ušlechtilé oceli.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nejbližšího autorizovaného dealera. Zajímá Vás, na kolik Vás skříň či jiný nábytek vyjde? Využijte nezávaznou kalkulaci Komandoru